900TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA!

Toppik

0
SATIN AL

TOPPİK ERKEK

TOPPIK SAÇ:

*Stilinizi yenilemek mi istiyorsunuz?
*Saçlarınızda aradığınız etkiyi ya da dolgunluğu bulamıyormusunuz?
*Saçlarınızı topladığınızda ya da ördüğünüzde oluşan geniş ayrımlardan rahatsız mı oluyorsunuz?
* İnce saçlara sahip olduğunuz için saç diplerinizin görünmesi sizi mutsuz mu ediyor?

Endişelenmeyin artık Toppik var! Tüm bunların doğal ve sorunsuz çözümü olan Toppik ürünleri ile ırsi ya da farklı sebeplerden dolayı incelen, dökülen saçlarınıza daha dolgun bir görünüm kazandırabilecek, oluşturacağınız farklı saç toplama modellerinizde de oluşan ayrımları rahatlıkla kapatabileceksiniz. Toppik Hair Building Fibers ürünleri ilegerçekleştireceğiniz birkaç adım ile muhteşem bir değişime hazır olun!

Farklı renk seçenekleriyle satışta olan Toppik Hair Building Fibers ile doğal bir görünüm elde etmek için hemen alışverişe başlayın .


RENK SEÇENEKLERİ

Toppik saç yapılandırma lifleri her saça uygun olan 8 renk tonunda bulunmaktadır. Siyah, Açık Kahverengi, Sarı, Gri, Koyu Kahverengi, Orta Kahverengi, Kızıl ve Beyaz renk seçenekleri mevcuttur.

Renk seçiminizde koyu renk saçlılara tavsiyemiz siyah yerine koyu kahve kullanmalarıdır. Siyah Toppik kömür siyahı saçlar için uygundur.

NASIL UYGULANIR?

Toppik Hair Building Fibers kullanımı öncesi saçınızı her zamanki gibi kurutun ve şekillendirin. Toppik Hair Building Fibers şişesini çalkalayın ve incelmiş alanlara dökün. Ürünü kullandıktan sonra keratin liflerini dağıtmak için saçınıza hafifçe vurun.

Dilerseniz ürünü kullandıktan sonra saçınızı hafifçe tarakla düzeltebilir, fırçalayabilir ya da şekil verebilirsiniz.

NE YAPAR?

Toppik Hair Building Fibers ile incelmiş alanlarınızı anında doldurabilir, saç kaybı yaşanan bölgeyi örtebilirsiniz.

İnce telli saçların tamamen kalın ve dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Saç toplama ya da örme neticesinde oluşan saç ayrımlarını rahatlıkla kapatabilirsiniz.

Toppik kaş dolgunlaştırıcı ürünü ile diğer kaş ürünlerine göre daha doğal ve üç boyutlu bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Diğer ürünler ile elde edebileceğiniz tek düze bir görüntü yerine daha doğal ve gerçekçi bir görünüm elde edebilirsiniz.

ÖNERİ

Saçlarınızda ince detay gerektiren alanları kapatmak için Toppik Aplikatör+Tarak seti olan Toppik Duo Kit ürününü tercih edebilirsiniz.

Toppik Duo Kit yardımcı aksesuar ürünü olup, saçınıza daha ince bir uygulama yapmak ve görünümünüze doğallık katmak istediğinizde kullanabilirsiniz.

Toppik Aplikatör, Toppik Hair Building liflerini saçlarınıza daha eşit uygulamanıza yardım etmekte olup, keratin liflerinin saçlarınıza daha eşit ve istenen bölgeye daha konsantre bir şekilde uygulamanızı kolaylaştırarak daha doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Toppik Tarak, Toppik Hair Building Fibers kullananlar için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Özellikle alın bölgesinde keratin moleküllerinin deri ile temasını engelleyebilmek için tercih edebilirsiniz.

Toppik Hair Building Fibers ürünlerinin daha sağlam tutunabilmesi için özel olarak hazırlanmış ve tasarlanmış olan ve reçine özelliği daha fazla olan Toppik Sabitleyici Sprey tercih edebilirsiniz.

SİYAH
KOYU KAHVE
ORTA KAHVE
AÇIK KAHVE
SARI
KIZIL
BEYAZ
GRİ
TOPPIK HAIR BUILDING FIBERS İÇİN ALIŞVERİŞE BAŞLA
Toppik Destek Temsilcisi Şu Anda Offline! 
x